Oyun

2019 Steam Kış İndirimleri Başladı

Oyun platformlarında en başta gelen isimlerinden olan Steam’in bir indirim dönemi daha geldi. Steam, Twitter hesabından Kış İndirimleri’nin başladığını duyurdu. İndirimler 14 gün sürecek.

 

Yılımızın popüler online oyun satış yapan platformu Steam, yıl içerisinde dönem dönem birçok kez farklı indirimler başlatıyor.
Platform bir sene içinde 4-5 kez indirim yaptığı görülüyor. Oyuncuların isteyip alamadıkları oyunları bu dönemlerde çok ucuz fiyatlara alması için olanak sağlıyor.

2019 Steam Kış İndirimleri Başladı 2

Steam kış indirimleri ile ilgili paylaştığı şiir, 2 bin 950 retweet ve 11 bin 500 beğeni aldı. Yapılan açıklamada indirimlerin 2 Ocak 2020’ye kadar süreceği söylendi. Kış indirimlerinin başka bir önemi daha biliniyor: Steam Ödülleri.

Yıl içerisinde birçok indirim döneminin olduğunu söylemiştik. En çok dikkat çeken indirim ise Valve’nin Steam ödülleri adaylarını duyurmasıdır. Oylamaya yıl sonuna kadar katılabilirsiniz. Ödül sahipleri 31 Aralık tarihinde belli olacaktır.

2018 yılının Steam Ödülleri’nin kazananları ise şöyleydi: PUBG, GTA 5, The Witcher 3: Wild Hunt, The Elder Scrolls V: Skyrim VR, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Rocket League, Assassin’s Creed Odyssey. Ödül olarak ise en iyi geliştirici ödülünü CD Projeckt Red kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu