Teknoloji

Galaxy S11 5G Geekbench Testinde Görüldü!

2020 Yılının şubat ayında gerçekleştirilecek olan MWC 20 etkinliğinde Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S11 ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefliyor. Her ne kadar bu etkinlikte Galaxy S11, S11 Plus, S11e ve S11 5 G modellerini tanıtacağı bekleniyor olsa da bugün Geekbench testinde yakalandı. 5G destedörtkli olan Galaxy S11 Geekbench’de görülmesinden sonra toplamış olduğu puanlar ile şaşkınlık etkisi gösteriyor.

Herkes tarafından bilindiği gibi Geekbench 5 sürümünden sonra algoritma tamamen değişerek skorlar neredeyse 3’te 1 oranına kadar gerilemişti. Samsung yeni amiral gemisi geçtiği Geekbench 5 testinden sonra tek çekirdek kısmından 427, çoklu çekirdek kısmından ise tam 2326 gibi yüksek bir puanı almayı başarıyor.

Telefonda 12 GB RAM yer alırken, gücünü ise Exynos 9830 yonga setinden destekliyor. Orijinal kutusundan Android 10 işletim sistemi yüklü bir şekilde kullanıcıların karşısına gelecek olan telefonda bir önceki nesle göre daha farklılıklar bulunacak. Yeni amiral gemisi ile birlikte Galaxy Note 10’un çentik tasarımına geçiş yaparken, S11 mevcut hızı bakımından da kullanıcılarını memnun edebilecek konumda duruyor.

Galaxy S11 5G Geekbench Testinde Görüldü! 2

Dörtlü Kamera Kurulumu ile S11 Geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi S11’in dörtlü kamera kurulumu ile kullanıcılarının karşısına geleceği bekleniyor. 2020 yılının en güçlü olan telefonlarının içerisindeki yerini başarı ile alacak olan telefon, ülkelerin bazılarında Qualcomm’a ait Snapdragon 865 yonga seti ile satışa çıkacak. Yeni cihazın iPhone 11 Pro ile kıyaslanacak kadar bir başarı ivmesine ulaşması bekleniyor.

Türkiye sınırları içerisinde 2020 yılının mart ayından itibaren 9.000 TL satış tutarından piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kullanıcılarından yoğun şekilde beklenen fiyatta esneklik politikası 2020 yılındaki yeni ürününde bakalım göz önünde bulundurulacak mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu