Oyun

Street Fighter 5: Şampiyon Sayısı Açıklandı!

Hepsi bir arada Street Fighter V: Champion Edition ile hem orijinal sürümdeki hem de Arcade Edition’daki tüm içeriği içerir. Bu, toplam 40 karakter, 34 aşama ve 200’den fazla kostüm anlamına geliyor. Ayrıca, Aralık ayındaki mevcut Street Fighter V oyuncularına da sunulacak olan Gil’in eklenmesi de dahil olmak üzere yeni şeyler olacak.

Ünlü dövüş oyununun en sağlam versiyonu olan Street Fighter V: Champion Edition ile yüzüğü yönetin! Bu yepyeni nakavt baskısı, hem Street Fighter 5 hem de Street Fighter 5: Arcade Edition’daki tüm içeriği (Fighting Chance kostümleri, marka işbirliği kostümleri ve Capcom Pro Tour DLC hariç) içerir ve Arcade Edition ve Champion Edition ile piyasaya sürülecek. Toplamda: 40 karakter, 34 sahne ve 200’den fazla kostüm!Street Fighter 5: Şampiyon Sayısı Açıklandı! 2Dövüşçüler, Hikaye Modu, Arcade Modu, Takım Savaşı, Dereceli Maç, Günlük Maç ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm yetenek seviyesindeki oyuncular için tasarlanmış çeşitli heyecan verici tek oyunculu ve çok oyunculu modlarla savaşabilirler. Ana oyuna ve içerdiği karakterlere, sahnelere ve kostümlere ek olarak, her karakter için yeni beceriler ve denge güncellemesi yayınlanacak, yeni oyun iyileştirmeleri ve savaş sistemine daha fazla derinlik eklenecek.

Mevcut oyuncuların önünde Capcom, PlayStation 4 ve PC için 14 Şubat 2020’yi piyasaya sürdüğünde (Steam üzerinden) Champion Edition’a geçmek isteyenler için bir Yükseltme Kiti sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu