Teknoloji

Xiaomi Redmi K30’un Yeni Görüntüleri

Xiaomi’nin yeni çıkacak olan Redmi K30‘a ait görüntü ve bilgiler internet’e sızdı. Arka tasarımında göze çarpan dörtlü kamera ile dikkat çeken cihaz, teknik özellikleriyle de konuşulacak gibi gözüküyor.

Fiyat ve performans anlamında kendinden söz ettiren Xiamio, bu sefer Redmi K30 model telefonuyla herkesin karşısına çıkması planlanıyor. Telefonun henüz kesin bir duyurusu yapılmamış olsa da, bazı görüntüler şirket bilgisi dahilinde internet’e sızdırıldı.
Görüntülere bakıldığında ise Xiamio cihaz ile ilgili önemli ipuçları öne çıkıyor. Cihazın arka görünümünde dört kamera konumlanmışken, ön kısmında ise Galaxy S10 Plus’ta da görüldüğü gibi iki kamera yer almış durumda.Xiaomi Redmi K30'un Yeni Görüntüleri 2

 

Xiaomi Redmi K30 Teknik Özellikleri

Cihazın sızan bilgiler dahilinde Redmi K30‘un 6.66 inç 120 Hz 1080p ekran özelliklerine sahip olduğunu biliyoruz.
Snapdragon 730G yonga setinden güç alan telefon 20 + 2 MP ön kameraya sahip ve 64 MP ana + 8 MP telefoto + 13 MP ultra geniş açıya ve 2 MP arka kamerası bulunuyor.
Bataryası 4500 mAh kapasitesine sahip olan cihaz, 27W hızlı şarj özelliğine sahip.

Depolama hafızasından bahsedecek olursak 6 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesiyle çıkacak telefonun bir diğer özelliği de 4G ve 5G olarak iki farklı sürümü olacak.

Xiaomi, Redmi K30 model telefonunu 10 Aralık tarihinde duyuracağı, ayrıca ortalama 285 dolar başlangıç fiyatı olacağı biliniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu